Radyofrekans

Cildinizde oluşan ince kırışıklıkların hafifletilmesi için uyguladığımız, bir nevi cildi ütüleme işlemi uygulanan bir bakımdır. Cildin yenilenmesini, tazelenmesini, ciltteki kolajen üretiminin tetiklenerek cildi canlandırması sağlanır. Özellikle iğneli işlemlerden çekinen ve cildindeki kırışıklıklardan rahatsız olan kişiler için ideal olan 2 işlemden biridir.

Radyofrekans ile birlikte cilde ihtiyacı olan serum yedirilerek masajlanır. Düzenli uygulamada cildin kolajen üretimi tetiklenir. Sarkmalar ve kırışıklıklar toparlanır. Cilt gençleştirme işlemlerinin en çok tercih edilenlerinden biridir. Avantajlı noktalarından biri, her mevsim uygulanabilme rahatlığıdır.

Radyofrekans aynı zamanda işlem sonrasında sosyal hayattan kopmaya neden olmadığı için de tercih nedenidir. İşlemin hemen sonrasında ciltte oluşan kızarıklık; cilde uygulanan ısı ve kan dolaşımının hızlandırılmasının sonucu olmakla birlikte, agresif işlemlerin aksine, kısa zamanda cilt normale döner.
Cilde aynı zamanda masaj etkisi verir ve uygulanan kişinin rahatlamasını sağlar. İşlemi yapan estetisyenin konusunda uzman olması bu işlemde de önemlidir.

Rf

Randevu Talep Formu

 

Gönder