cb6

Hydrafacial

Cilt tipi ayırt etmeksizin uygulanabilen yeni nesil cilt bakım protokolü olan Hydrafacial, cildin tipi ve ihtiyacına yönelik bakımı sunan bir antiaging işlemdir. Özel solüsyonları ile işlem uygulanır. Cildin derinlemesine temizlenmesi, üst tabaka ölü deri soyulması, serumla yenilenme ve nemlendirme işlemlerinin sırayla yapılmasıdır. Vakumlu başlığı ile yapılan derinlemesine temizlik işleminde, cildi küçük ölçülerde soyarak siyah noktalardan ve yağlardan arındırır. Vakumlama özelliği, ciltteki dolaşımın hızlanmasını da sağlar. Tazelenen ciltle kolajen salgılanması ve cilt yenilemesi daha kolay olur. Acısız ve ağrısız bir işlem olması nedeniyle de tercih edilmesi kolaydır.

Cildi temizlerken gözenekleri sıkılaştırması sayesinde, akne ve sivilce oluşumunu da engellemiş olur. Yalnızca derinlemesine temizlik değil, çok yönlü bir bakım uygulanmış olur. Amerika’da en sevilerek tercih edilen işlemlerin başında gelir.

Hydrafacial’ın son aşaması olan LED terapi ile ayrıca cildin kolajen üretimi tetiklenirken, bir yandan da sakinleşmesi ve yatıştırılması sağlanır. Hydrafacial da her mevsim uygulanabilme şansımızın olduğu özel işlemlerden biridir. İşlem bitiminde ciltte oluşan parlaklık gözle görülebilir ölçüde başarılıdır.

Randevu Talep Formu

 

Gönder