Kalıcı Makyaj 1

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj; kaş, göz, kirpik dibi, dudak kontürü veya bütün dudak gibi bölümlerin sürekli olarak daha canlı ve güzel görünümünü sağlayabilmek için cildin alt tabakasına özel bir cihazla uygulanan ve uzun süre kalıcı olan bir boyama işlemidir. Cilt tipine göre ortalama ömrü 3-4 yıl kadardır.

Kaş için Microblading, tozlama, pudralama ve kıl tekniği gibi yöntemler kullanılırken; göz dibine Babyliner, Dipliner, dumanlı ve düz Eyeliner gibi teknikler kullanılır. Dudak için de yalnızca dış çerçeve veya bütününü hedef alan boyama tekniklerinden biri kullanılabilir.

Kalıcı makyajı kesinlikle uzman estetisyenlerin uygulaması gerekir. İşlem doğru uygulanmaz ise, düzeltilmesi normal makyaj kadar kolay olmaz. Kullanılan boyaların kaliteli olması, durdukça mavi-gri veya kahverengi bir renk almaması önemlidir. Kalıcı makyajın cilde oturması için bir süre sonra rötuşlanması gerekir.

Düzgün yapılan bir kalıcı makyaj ile; uykudan uyandığınızda, denize gittiğinizde veya canınız günlük makyaj istemediğinde de 24 saat bakımlı görünme şansı yakalarız. İncelmiş, düzgün şekli olmayan veya seyrek kaşlarımız için de sürekli düzeltmek veya başka kaş ürünleri kullanmak zorunda kalmadan ifademizi zenginleştirebiliriz.

Randevu Talep Formu