Arc Sistem Cold Plazma

Arc sistem Cold Plasma, cildin üst tabakasındaki problemli bölümün cilde temas etmeden iyonize plazma ışınları ile kontrollü bir şekilde giderilmesi ve onarılması sürecinin başlatılması için yapılır. Farklı birçok bölgede, birçok problemin çözümü için uygulanabilir. En çok tercih edilenlerden biri de “Ameliyatsız Göz Estetiği” olarak da geçen, göz kapağı düşüklüklerinin giderilmesidir.

Nokta atışlarla uygulanan işlemde cildin kendini onarması hedeflenir. Basit cilt onarım işlemi olduğu için kozmetik çözümler için uygundur. Seans aralığı kişinin cildindeki duruma göre belirlenir. Göz kapağı düşüklüğü dışında; akne-skar izleri, bazı hafif cilt lekeleri, bazı hafif cilt sarkmaları, yanlış ve kötü yapılmış kalıcı makyaj lekeleri, siğil veya papillom gibi bazı oluşumların giderilmesi ve benzeri gibi durumlar için uygulanabilir. Ciddi tıbbi problemlerin çözümü için doktora gidilmelidir.

Özel eğitim gerektiren bir işlem olduğu için eğitimini almış uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. Başarılı sonuçlar veren bir işlem olduğu için sıkça tercih edilir.

Cold Plazma 1

Randevu Talep Formu

 

Gönder