Manuel Bukkal 1

Manuel Bukkal Yüz Modelajı

Manuel Bukkal, her seansı kişiye ve yüz hatlarına özgü şekillenen, yüzün tüm kemik ve kaslarını hedef alan ve önceliği sağlık olan bir uygulamadır. Bu ileri seviye işlemin sadece masaj olarak algılanması yanlış olur. Manuel Bukkal; yüz modelajı, osteopati, heykeltraş lifting ve Japon Kobido tekniklerinin kombinasyonlarından oluşur. Bu özel işlem sırasında kozmetik ürünler değil, sadece en yüksek kalitede yenilebilir bal ve Hindistan cevizi yağı kullanılır.

Manuel Bukkal yüz modelajı; sağlık, güzellik ve estetik amaçların harmanlanarak uygulanmasıdır. İğneli veya kesi uygulanan tıbbi işlemlerden korkan, kaçınan ya da bu işlemlerin uygulanması mümkün olmayan kişilerde kullanılan en etkili yöntemdir. Yüz felci veya yüz asimetrisi, konuşma bozukluğu, diş gıcırdatma gibi şikayetlerin etkilerini önemli ölçüde azaltır. Çenede uzun süredir gelişen blokajları çözerek, rahatlama ve derin bir uyku sağlar. Herhangi bir yan etkisi olmayan ve yüz kaslarının rahatlatılarak çizgilerin açılmasına yardımcı olan bir metottur.

Ayrıca yüzdeki dolaşımı hızlandırdığı ve çizgileri açtığı için, iğne ve kesi gerektiren işlemlerden kaçınan kişiler için doğal bir cilt gençleştirme işlemidir. Etkileri ilk seans sonrasında bile gözlenebilir. Manuel Bukkal işleminin stresi attıran özelliği ile hem bedenen hem de ruhen faydalı bir işlemdir.

Randevu Talep Formu

Send message