Dermapen Bakım1

Dermapen

Ciltte daha derin leke, akne ve sivilce izi, çizgi ve kırışıklık gibi problemlerin çözümlerinde bazen ciltte kontrollü hasar yaratılarak, cildin kendini onarma sürecine girmesi sağlanır. Bu sürece girerken de; çözüme yönelik onarıcı serumların cildin onarımını yapacak olan orta tabakasına verilmesi esastır.

Bilmeyen danışanlarımız için dermapen; çoklu mikro iğnelerin belirli titreşimlerle ciltte açtığı mikro yollardan cildi yenileyecek ve onaracak bir işlem protokolüdür. İşlem sayısı, ciltteki sorunun derinliğine göre değişir. Bazı durumlarda farklı işlemlerle kombinlenen onarım paketleri oluşturulması gerekebilir.

Söz gelimi kırışıklık ve çizgi için gerekli hallerde dermapen, cold plazma ve radyofrekanstan oluşan bir seri düzenlenebilir. Dermapen uzmanlık isteyen özel bir işlemdir. İşlemi uygulayacak olan salonun ve estetisyenin uzman olmaları gerekir. Cildin orta dokusunu hedefleyen bir işlem olduğu için, cildin iyileşme sürecinde güneşten kesinlikle korunması gerekir. Bu nedenle güneş ışınlarının dik geldiği mevsimlerde asla uygulanmaması gerekir.

Randevu Talep Formu

 

Gönder