EMS-MSlimXL

Instagram’da viral olan Reels videomuzdaki doktorun da söylediği gibi; sağlıkla ilgili esas sorun kilomuz değil, kas oranımız. Sağlıklı olanın güzel görüneceği bilinciyle artık diyoruz ki; kas kütlesinin yağ kütlesinden fazla olması gerekir. Sporu her zaman çok desteklediğimizin de bilinmesinde fayda var 😉

MSlim XL, kas kütlesinin yoğunluğunu arttırmada, kendi çabamızla elde edeceğimizden çok daha kısa sürede sonuca ulaşmamız ve bunu sürdürmemizde bize büyük katkı sağlıyor. 20 Tesla yoğunluğu ile 30 dakikada 30.000 güçlü kas kasılması sağlayarak; 1 haftalık güçlü sporlara (Mekik, Squat, kürek, yüzme, kardiyo, Hiit, Interval egzersiz) eşdeğer yağ yakımı ve kas yapımı gerçekleştiriyor. Aynı zamanda bu şekilde karın, popo sıkılaştırma ve kaldırma, iç bacak toparlama, iç kol toparlama, basen küçültme gibi belirli noktalarda bölgesel olarak yağ yakımı ve kas artışı sağlanması mümkün olabiliyor.

Eskiye kıyasla, artık sadece ince görünümün sağlıklı olmak için yeterli olmadığını öğrendiğimiz için, Nira Beauty Club olarak biz de sağlıklı güzelliği destekleyici hizmetler veriyoruz. MSlim XL ile ayrıca, sırt tutulmaları gibi belirli ağrılı rahatsızlıkların hafifletilmesinde de olumlu etkiler sağlar.

Randevu Talep Formu

 

Gönder