Bal Kabağı Peeling

Bal Kabağı Peeling

Adından da anlaşılacağı gibi, bal kabağının ciltteki mucizevi etkilerinden yararlanılarak, cilde özel bir bakım sunar. Ayrıca Sindrella bakım olarak da bilinir.

 

Sağladığı olumlu etkiler sayesinde, medikal bakımın ötesinde sonuçlar verir. Peeling i cildin en üst tabakasını diğer ürünler gibi cilde zarar vermeden soyduğu gibi, hassas ve olgun ciltlerde de rahatça kullanılabilmesi sayesinde çok tercih edilir bir ürün olma özelliğini taşır.

Ciltteki kuruluk, çizgilenme ve yaşlanma, akne ve sivilcelenme gibi birçok cilt sorunun çözümünde olumlu cevaplar vermesi sayesinde Bal Kabağı bakım gerçekten eşsiz bir bakım. Doğal bir şekilde ciltteki hücre yenilenmesini sağlaması sayesinde cilt problemlerinin iyileştirilmesi sağlanır.

İçeriğinde geniş spektrumlu A vitamini türevleri, mayalanmış enzimler, salisilik asit, fitosteroller ve Omega yağ asidi gibi birçok değerli unsur barındırır. Ciltteki sorunları gidermesinin yanı sıra cildi neme doyurur. Cilt incelmeleri, lekelenmeler ve çizgileri doğal formülüyle sağlıklı forma getirir.

Aynı anda birçok sorunun çözümünü sağlayabiliyor olması ve 4 mevsim uygulanma kolaylığı ile de farklılığını korur. Kişinin ihtiyacına göre 4-6 seans arası uygulanır. Daha ilk seanstan itibaren ciltteki ışıldama göze çarpar. İğneli ve ameliyatlı işlemlerden çekinen kişiler için çok gülü bir alternatiftir. Düzenli uygulamada cildin yapısını düzenler.

Randevu Talep Formu

 

Gönder