Diode Buz Lazer Epilasyon

Diode buz lazer epilasyon, ütüleme tekniği ile çalıştığı için; epilasyon süresini oldukça kısaltan ve ütüleme tekniğinin de katkısıyla başarı sonuçları yüksek bir işlemdir. Diode lazer epilasyon cihazları diğer tip lazer epilasyon cihazları ile karşılaştırıldığında daha geniş ten rengi ve tüy yapısında başarı gösterir.

Diode lazer epilasyon ayrıca diğer epilasyon-depilasyon işlemleri ile karşılaştırıldığında kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmayı sağladığı için vazgeçilmez bir seçenektir. Kişilerin en fazla 8 seans sonra kalıcı dökülme sağlandığı için, istenmeyen tüylerle ilgili bir şikayeti kalmaz.

Özellikle ağda gibi bazı acı verici işlemlerin sonuçlarından olan batıklar da diode lazer epilasyon ile ortadan kalkar. Ayrıca yine benzer işlemlerden kaynaklanan ve çok can sıkan kararmalar da lazer epilasyon cihazının renk açma özelliği sayesinde giderilir ve tüm bu şikayetlerden arınan kişilerin pürüzsüz, pamuk gibi bir cilde kavuşmaları gerçekleşir.

Hayatınızın sadece 6-8 ayında çözebileceğiniz ve yıllarca rahat edeceğiniz bu işlemin maliyeti, diğer işlemler için yıllarca vermek zorunda kalacağınız rakamın çok daha altında kalır.

Randevu Talep Formu

 

Gönder